Ljuskrona Belle Epoque

Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque
Ljuskrona Belle Epoque

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LJUSKRONA, från La Belle Époque, Frankrike, sekelskifte 18/1900-tal, 3 ljuspunkter, stomme i förgylld brons, prismor i olika storlekar, höjd (utan kedja) ca 60, diameter 56 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

880020

2021-02-23