Brevpress, porfyr

Brevpress, porfyr
Brevpress, porfyr
Brevpress, porfyr
Brevpress, porfyr
Brevpress, porfyr
Brevpress, porfyr
Brevpress, porfyr
Brevpress, porfyr

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

BREVPRESS, 1800-tal, av Blå Roth och tinguit från Elfdals Porphyrverk,, rektangulär form med fasetterade kanter, klotformad knopp, höjd 5,5, 14 x 8,5 cm

Kuntoraportti

Smärre kantnagg

880026

Päivämäärä:

2021-02-28