Brevpress, porfyr
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
BREVPRESS, 1800-tal, av Blå Roth och tinguit från Elfdals Porphyrverk,, rektangulär form med fasetterade kanter, klotformad knopp, höjd 5,5, 14 x 8,5 cm
Kuntoraportti
Smärre kantnagg
880026
Päivämäärä:
2021-02-28