Servisdelar Musselmalet Royal Copenhagen
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", 27 dlr, porslin, bestående av moccakanna nr 1030, 12 moccakoppar med fat nr 1038, sockerskål nr 1112, gräddsnipa nr 1031, kakfat på fot nr 1020, 3 ljusstakar nr 1138, 2 cigarettkoppar nr 1015, 6 askfat nr 1004
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
880029
2021-02-26