Taklampa Philippe Starck

Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck
Taklampa Philippe Starck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIPPE STARCK, samtida, Flos, "Romeo Soft", formgiven 1996, skärm i plisserad textil, kupa i frostat glas, fästen i vajrar, diameter 50 cm
Skador: Bruksslitage

880033

2021-02-25