Erres bordsfläkt

Erres bordsfläkt
Erres bordsfläkt
Erres bordsfläkt
Erres bordsfläkt
Erres bordsfläkt
Erres bordsfläkt
Erres bordsfläkt
Erres bordsfläkt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERRES, bordsfläkt, metall och plast, Holland, 1940/50-tal, grönlackerad, höjd ca 25 cm

Smärre slitage

880035

2021-02-25