Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOFFERT, tidigt 1900-tal, med lös insatts med lådor, skinn, plåt samt metall, höjd ca 35 samt 93x55 cm

Samtliga remmar aär av, bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas

880048

2021-02-26