Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

SPEGEL, empire, krön med dekoration av Amor och möjligen Psyke, förgylld och bemålad, ca 212x102 cm

Saknar halva glaset, bruks och åldersrelaterat slitage

880065

2021-02-26