Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
SPEGEL, empire, krön med dekoration av Amor och möjligen Psyke, förgylld och bemålad, ca 212x102 cm
Saknar halva glaset, bruks och åldersrelaterat slitage
880065
2021-02-26