Carl Fagerlund, bordslampa

Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampa, för Orrefors, 1970-tal, glas och metall, höjd ca 40 cm

Smärre slitage, skärm saknas, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

880069

2021-02-26