Orientmatta kelim antik Shirvan

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, kelim, Shirvan, antik 1800-tal, 267 x 141 cm

Renoverad, lagningar

880071

2021-02-28