Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, 1960-tal, Luxus, Vittsjö, med 2 matta, cylindriska glaskupor på pilformad teakstav, höjd ca 30 cm
Skador: Bruksspår, ej funktionstestad
880075
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här