UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, 1960-tal, Luxus, Vittsjö, med 2 matta, cylindriska glaskupor på pilformad teakstav, höjd ca 30 cm

Skador: Bruksspår, ej funktionstestad

880075

2021-02-26