Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Figurkomposition, olja på duk, signerad, 37 x 33 cm.
Små hål, mindre färgbortfall.
880079
2021-02-22