Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Figurkomposition, olja på duk, signerad, 37 x 33 cm.

Små hål, mindre färgbortfall.

880079

2021-02-22