Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, enligt uppgift handgjord i Småland, rutfanerad mahogny, melerad stenskiva, längd 90, bredd 50, höjd 81 cm
Mindre fläckar, smärre nagg
880093
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här