Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEDAR, TÅRTSPADE, silver, 12+12+12+, 1900-tal, skedar i orginaletui, total silvervikt ca 578 g
Smärre slitage
880100
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här