Skedar och tårtspade i silver

Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver
Skedar och tårtspade i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEDAR, TÅRTSPADE, silver, 12+12+12+, 1900-tal, skedar i orginaletui, total silvervikt ca 578 g

Smärre slitage

880100

2021-02-26