Ardy Strüwer Johansfors

Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors
Ardy Strüwer Johansfors

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARDY STRÜWER: Johansfors, vaser 2 st., special edition signerade och numrerade Ardy Strüver 217/99 resp 45/299

bruksslitage

880111

2021-02-26