Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Kvinna med häst och hund, signerad M. Pyk, olja på duk, ca 35x46 cm
880118
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här