Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 8 st., svart- och vitlackerade, Danmark, Fritz Hansen, av varierande ålder, sitthöjd ca 44 cm
Sprickbildningar, repor, färgbortfall, slitage
880122
2021-02-25