Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1991): "Landskap, Sörmland", signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 46x55 cm

880127

2021-02-21