Bord nyrenässans
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålat, profilierad sarg, svarvade ben, med en iläggsskiva à 88 cm, höjd ca 79, bredd 99, längd 122, total längd 210 cm
Slitage, renoverad och kompletterad
880131
2021-02-21