Bord nyrenässans

Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålat, profilierad sarg, svarvade ben, med en iläggsskiva à 88 cm, höjd ca 79, bredd 99, längd 122, total längd 210 cm

Slitage, renoverad och kompletterad

880131

2021-02-21