Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
VAS, majolika, Gustafsberg, i form av fisk, höjd ca 23,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Skador: mindre spricka, krackelyr.
880137
2021-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner