Vas majolika

Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

VAS, majolika, Gustafsberg, i form av fisk, höjd ca 23,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Skador: mindre spricka, krackelyr.

880137

2021-02-26