Stanislaw Wysocki

Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki
Stanislaw Wysocki

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Skulptur, signerad och daterad Stan Wys 2001, numrerad 3/12, höjd inkl. stensockel 23 cm

880144

2021-02-22