Hörnskåp
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, gustavianskt, 1700-talets slut, profilerade lister, räfflad rombformad dekor, delbart, höjd ca 196 bredd 100 samt djup 70 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, senare bemålning, renoveringar samt kompletteringar samt bytta lås
880146
2021-02-25