Fåtöljer 2 st

Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st
Fåtöljer 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJER, 2 st snarlika, 1940-tal, rundad rygg, höjd ca 84 cm, bredd 64, sitthöjd 40

slitage, fläckar

880152

2021-02-25