Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Cirkelkomposition, signerad Beck & Jung 1975, numr. 32/40 (T2), etikettmärkt, screentryck på plexi, ca 99x99 cm

Repor, slitage

880157

2021-02-21