Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOPPSLEV, silver, "svensk med bladknoppar", stämplad Pehr Zethelius, 1807, baksida med ägargravyr, längd ca 37,5 cm, vikt ca. 285 g
Bruksslitage
880167
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här