Zethelius, soppslev i silver

Zethelius, soppslev i silver
Zethelius, soppslev i silver
Zethelius, soppslev i silver
Zethelius, soppslev i silver
Zethelius, soppslev i silver
Zethelius, soppslev i silver
Zethelius, soppslev i silver
Zethelius, soppslev i silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SOPPSLEV, silver, "svensk med bladknoppar", stämplad Pehr Zethelius, 1807, baksida med ägargravyr, längd ca 37,5 cm, vikt ca. 285 g

Kuntoraportti

Bruksslitage

880167

Päivämäärä:

2021-02-21