Zethelius, soppslev i silver
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SOPPSLEV, silver, "svensk med bladknoppar", stämplad Pehr Zethelius, 1807, baksida med ägargravyr, längd ca 37,5 cm, vikt ca. 285 g
Kuntoraportti
Bruksslitage
880167
Päivämäärä:
2021-02-21