Spegel empire 1800-tal

Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal
Spegel empire 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, skuren dekor, förgylld och bronserad, pastellage, ca 189x83 cm

Slitage, delvis anlupet glas

880184

2021-02-25