Bertil Öhlund oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): 2 dlr, Komposition med sittande figur, signerad samt daterad 1965, bok om konstnären medföljer, olja på duk, ca 88x115 cm
Boken med flera lösa blad, fläckar och slitage, ej genomgången
880185
2021-02-26