Bertil Lundgren

Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren
Bertil Lundgren

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL LUNDGREN (född 1934), skål, glaserat stengods, Rörstrand, 1970-tal, diam 39, höjd 12 cm, signerad och numrerad 118/140

880202

2021-02-22