Matgrupp Axet gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, "Axet", 7 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, 140x100, 6 stolar, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, märken, fläckar förekommer

880206

2021-02-25