Skrivbordsstolar 1900-talets mitt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, teakfanér samt metall, höj och sänkbara, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

880215

2021-02-25