Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAGE OLOFSSON, sideboard, Ulferts Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 85, 184x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Snärre slitage, skivan med fläckar

880221

2021-02-21