Byrå 1900-talets början

Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början
Byrå 1900-talets början

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, ek, 15 lådor, höjd 180, 48x35 cm

Bruksslitage

880225

2021-02-22