Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, ek, 15 lådor, höjd 180, 48x35 cm
Bruksslitage
880225
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här