Möbelgrupp engelsk stil

Möbelgrupp engelsk stil
Möbelgrupp engelsk stil
Möbelgrupp engelsk stil
Möbelgrupp engelsk stil
Möbelgrupp engelsk stil
Möbelgrupp engelsk stil
Möbelgrupp engelsk stil
Möbelgrupp engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SITTGRUPP, 4 dlr, omkring 1900-talets mitt, engelsk stil, mahogny, genombruten ryggbricka, stoppad sits, bestående av: bord, 3 stolar, bordets mått höjd ca 62, 103x68, stolarnas sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, repor, märken

880238

2021-02-21