Möbelgrupp engelsk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SITTGRUPP, 4 dlr, omkring 1900-talets mitt, engelsk stil, mahogny, genombruten ryggbricka, stoppad sits, bestående av: bord, 3 stolar, bordets mått höjd ca 62, 103x68, stolarnas sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, repor, märken
880238
2021-02-21