Olle Hanspers etsning

Olle Hanspers etsning
Olle Hanspers etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE HANSPERS (född 1923), "Enigmatiskt stilleben", signerad och daterad Olle Hanspers 1980, 9/99, etsning, bildmått ca 63x49 cm

880242

2021-02-21