Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR KANEVAD, 4 dlr., väggskulptur/relief, i form av fisk samt fåglar, furu, signerade och daterade Kanevad -1979, längd ca 32-42 cm
Bruksslitage, märken, repor
880243
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här