Gunnar Kanevad reliefer

Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer
Gunnar Kanevad reliefer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR KANEVAD, 4 dlr., väggskulptur/relief, i form av fisk samt fåglar, furu, signerade och daterade Kanevad -1979, längd ca 32-42 cm

Bruksslitage, märken, repor

880243

2021-02-21