Max Walter Svanberg färglitografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Under solens kjolar lockar det spetsprydda skötet, signerad Max Walter S, numrerad CXXXV/CC, färglitografi med bladguld, bildyta ca 26,5x23 cm
Svagt gulnad
880252
2021-02-21