Max Walter Svanberg färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Under solens kjolar lockar det spetsprydda skötet, signerad Max Walter S, numrerad CXXXV/CC, färglitografi med bladguld, bildyta ca 26,5x23 cm

Svagt gulnad

880252

2021-02-21