F

F
F
F
F
F
F
F
F
F
F
F
F
F
F

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FÅTÖLJ,Firma A.-B. Wilhelm Knoll, Malmö 1940-tal, armstöd och ben i alm, klädd i brun textil, höjd 95, sitthöjd 39 cm

Omklädd, smärre slitage, dynan med tygbristning undertill

880253

2021-02-28