Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÅTÖLJ,Firma A.-B. Wilhelm Knoll, Malmö 1940-tal, armstöd och ben i alm, klädd i brun textil, höjd 95, sitthöjd 39 cm
Omklädd, smärre slitage, dynan med tygbristning undertill
880253
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här