Hörnskåp England 1900-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HÖRNSKÅP, 1900-tal, England, 2-delat, mahognyfanér, glas med spröjs, höjd ca 211, 70x38 cm
Kuntoraportti
Slitage förekommer
880257
Päivämäärä:
2021-02-21