Albin Amelin färglitografi

Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Naturmotiv med mor och barn, signerad Albin Amelin, 273/360, färglitografi, bildmått ca 75x54cm

Något gulnad

880260

2021-02-27