Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Vinterlandskap, signerad och daterad Carl Johansson 1909, olja på pannå, 21x14 cm

880262

2021-02-22