Hans Bellmer etsning

Hans Bellmer etsning
Hans Bellmer etsning
Hans Bellmer etsning
Hans Bellmer etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HANS BELLMER (Tyskland 1902-1975): (2) Kompositioner, signerade Bellmer, etsningar, bladmått ca 39x32/ 40x33 cm

Zustandsbeschreibung

880264

2021-02-22