Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HANS BELLMER (Tyskland 1902-1975): (2) Kompositioner, signerade Bellmer, etsningar, bladmått ca 39x32/ 40x33 cm
Zustandsbeschreibung
880264
2021-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner