Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HJALMAR STRÅÅT (1885-1971: Motiv från Gamla Stan, signerad Hj Strååt, olja på pannå, 37x27 cm
Färgbortfall
880265
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här