Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971: Motiv från Gamla Stan, signerad Hj Strååt, olja på pannå, 37x27 cm

Färgbortfall

880265

2021-02-22