Kimono Japan

Kimono Japan
Kimono Japan
Kimono Japan
Kimono Japan

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIMONO, Japan, 1900-talets första hälft, mönster av landskapsmotiv med fåglar

Smärre slitage och fläckar

880267

2021-02-22