Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskapsmotiv, signerad och daterad Carl Johansson 1943, olja på pannå, 39x29 cm

880269

2021-02-22