Laurents Jensens art oljemålning
Klubbat för:
10 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
JOHAN LAURENTS JENSEN (1800-tal), hans art: Blomsterstilleben, olja på pannå, ca 22x29,5 cm
Kuntoraportti
Kantslitage från tidigare ramning
880290
Päivämäärä:
2021-02-21