Laurents Jensens art oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

JOHAN LAURENTS JENSEN (1800-tal), hans art: Blomsterstilleben, olja på pannå, ca 22x29,5 cm

Kuntoraportti

Kantslitage från tidigare ramning

880290

Päivämäärä:

2021-02-21