Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
LARS SJÖSTRÖM (Född 1942): " Apocalypse", offsetlitografi, signerad och numrerad 17/540, ca 44 x 57 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
880345
2021-02-22