LARS SJÖSTRÖM. Apocalypse. Offsetlitografi.

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

LARS SJÖSTRÖM (Född 1942): " Apocalypse", offsetlitografi, signerad och numrerad 17/540, ca 44 x 57 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

880345

2021-02-22